h Dolar 33,0413 % 0.65
h Euro 36,0249 % 0.65
h Altın (Gr) 2.559,20 %0,41
h Ons Altın 2.411,18 %-0,17
h Bitcoin 1971655 %2.94808
a

ATSO Eğitim ve Sağlık Merkezi protokolü imzalandı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar ve Başkan Yardımcısı Boğaçhan Göksu, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ile bir araya gelerek Elmalı’da ATSO tarafından yapılması planlanan ATSO Eğitim ve Sağlık Merkezi’nin protokolünü imzaladı.

 

Yerel seçimlere katılacak partilere Elmalı’da yaşayan üyelerin talep ve eleştirileri doğrultusunda proje sunacaklarını kaydeden ATSO Başkanı Ali Bahar, “İleriye dönük projeleri adayların önüne sunarak çalışmalara yön vermek istiyoruz. Üyelerimizin bize aktardıkları ve yapılması istedikleri çalışmaları adayların birer projesi haline getirmek istiyoruz. Sonrasında da ilçelerimize yatırımların yapılmasını arzu ediyoruz. Burada da böyle bir yatırımın protokol imzası için bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

 

İlçelerimize yatırımlarımız sürecek

ATSO olarak ilçelere yapmış oldukları yatırımların devam ettiğini dile getiren Başkan Ali Bahar, “Bu yatırım bizden önceki arkadaşlarımızın karar vermiş olduğu yatırımdı. Onlara teşekkür ediyoruz, bu vesileyle onları da anmış olalım. Biz de bu projeyi bir parça değiştirerek üzerine bir takım ilaveler yaparak hayata geçirme kararlığı içerisindeyiz. İlçelere yaptığımız ve yapacağımız yatırımlar devam edecek” diye konuştu.

 

ATSO’nun sadece bina yatırımları değil, insan odaklı çalışmalarının da süreceğini sözlerine ekleyen Başkan Bahar, “Bundan önce ticaret odaları için söylenen bir söz vardı o da ‘para toplamaktan başka ne işe yarar’ biz bunu yıkacağımıza söz verdik. Buda projeyi sonuçlandırmak için de kararlılıkla ilerliyoruz. Sadece bina yatırımları değil insanı yatırımlarıyla da buna devam edeceğiz. İlçelerimizdeki üyelerimizle buluşup onları dinleyeceğiz” dedi.

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ise, “. Elmalı için çok güzel bir yatırım. Bizim burada düşündüğümüz iki doktorumuzla evdeki sağlık hizmetimizi de hayata geçirebileceğimiz çok güzel bir alan oluşturmak. Elmalı halkımıza ve esnafımıza ne kadar çok destek verdiğini gösteren Ali Bahar başkanıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. İmza töreninin ardından ATSO Başkanı Ali Bahar ile Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk inşaatın yapılacağını araziyi inceledi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.