h Dolar 32,2511 % 0.14
h Euro 35,0023 % 0.14
h Altın (Gr) 2.417,88 %0,36
h Ons Altın 2.333,61 %0,22
h Bitcoin 2230067 %0.4305
a
  • Antalya Haber Gündemi
  • Gündem
  • Miran:” Antalya eğitim çalışanlarının gösterdiği özveri ve hayırseverlerin desteği ile örnek şehir”

Miran:” Antalya eğitim çalışanlarının gösterdiği özveri ve hayırseverlerin desteği ile örnek şehir”

Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Eyüp Bülent Miran ve Yönetim Kurulu üyeleri Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Salih Kaygusuz’u makamında ziyaret etti ve görevinde başarılar diledi.

 

Antalya örnek şehir

Antalya’nın eğitim çalışanlarının gösterdiği özveriler ile hayırseverlerin desteği ile örnek şehirlerden biri olduğunun altını çizen Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Eyüp Bülent Miran, sendika olarak bugüne kadar çıtanın daha yukarılara çekilmesi noktasında sorumluluk almaktan asla çekinmediklerini belirtti. Miran duygu ve düşüncelerini aktardıktan sonra Kaygusuz’a yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu. Salih Kaygusuz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken önümüzdeki süreçte eğitimin paydaşları ile istişare ederek Antalya’nın eğitim kalitesini arttırmak için mesai harcayacaklarını söyledi.

 

Öğretmenlikten Müdürlüğe

Erzurum’un Oltu ilçesinde 1999’da öğretmenliğe başladığını belirten Kaygusuz çeşitli okullarda müdür yardımcılığı ve okul müdürlüğü yaptığını, 2013-2015 yılları arasında Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nde şube müdürlüğü, 2015-2018 yılları arasında Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Erzurum Bölge Müdürlüğü ve İl Müdürlüğü görevlerinde bulunduğunun altını çizdi. Konuşmaların ardından İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz ve Eğitim Bir Sen Yönetim Kurulu toplu fotoğraf çektirdi.

Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Eyüp Bülent Miran ve Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Salih Kaygusuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Eyüp Bülent Miran’a; Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Canat Duru, Şube Sekreteri Akif Erzurumluoğlu, Mali İşlerden Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Necip Dal, Hukuk ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Orhan Özbek, Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abuzer Gündoğar, Basın ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Parin eşlik etti.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.