h Dolar 31,0946 % 0.33
h Euro 33,7160 % 0.33
h Altın (Gr) 2.024,33 %0,37
h Ons Altın 2.025,46 %0,05
h Bitcoin 1585031 %0.12223
a

Kırtasiye malzemeleri sıralarda olacak

“Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla hareket eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun öğrenciler için başlattığı ücretsiz kırtasiye malzemesi projesi çerçevesinde 6 bin 500 öğrencinin kırtasiye malzemesi okullara dağıtılmaya devam ediyor.

Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu, ana sınıfından 8’nci sınıfa kadar olan 6 bin 500 öğrencinin kırtasiye malzemesinin ücretsiz olarak karşılanmasını sağlıyor. Öğrencilerin ihtiyacı olan tüm malzemeleri büyük bir titizlikle hazırlayarak paket haline getiren Kemer Belediye ekipleri, kırtasiye malzemelerini okullara dağıtmaya devam ediyor. Hazırlanan tüm kırtasiye malzemelerini eğitim ve öğretim yılından önce okullara dağıtılacağı belirtildi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yapılabilecek en güzel yatırımın eğitim olduğunu ifade ederek, Kemer Belediyesi olarak eğitime büyük destek olduklarını ve olmaya devam ettiklerini söyledi.

Kemer’de eğitime yapılan hiçbir masraftan kaçmadıklarına dikkat çeken Belediye Başkanı Topaloğlu, “Kemer Belediyesi olarak eğitime önem vermeye devam ediyoruz. Çocuklarımızın geleceğine katkı sağlamak bizi mutlu ediyor. İlçemizde ana sınıfından 8’nci sınıfa kadar eğitim alan tüm öğrencilerimizin kırtasiye malzemelerini her yıl olduğu gibi bu yılda ücretsiz olarak biz karşılıyoruz. Öğrencilerimiz sıralarına oturduklarında kırtasiye malzemeleri de orada olacak. Çocuklarımıza ve ailelerine eğitim anlamında destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.