h Dolar 32,3619 % 0.13
h Euro 34,4900 % 0.13
h Altın (Gr) 2.444,73 %-0,65
h Ons Altın 2.341,33 %-1,29
h Bitcoin 2161098 %-4.42264
a

Kemer Belediyesi ile KEMKUT arasında iş birliği protokolü

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile Kemer Arama ve Kurtarma Derneği (KEMKUT) Başkanı Emre Uğur iş birliği protokolü imzaladı.

Kemer Belediyesi’nde imzalanan protokol, Kemer Belediyesi ile KEMKUT arasındaki koordinasyonu sağlamak, afet ve acil durumlarda mücadelede etkili şekilde iş birliği yapmayı amaçlıyor. Protokol kapsamında, KEMKUT’un ihtiyaç duyduğu araç ve gereç desteği Kemer Belediyesi tarafından karşılanacak. KEMKUT ise Kemer Belediyesi personeline eğitim ve tatbikat konularında yardımcı olacak ve vatandaşları bilinçlendirme faaliyetleri yürütecek.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “KEMKUT ile iş birliği protokolü imzalamaktan dolayı mutluyuz. Dernek başkanı Emre Uğur ve ekibi Kemer’de güzel işler başarıyor. Yangın, arama ve kurtarma faaliyetlerinde en ön saflarda yer alıyor. Kendilerine her konuda destek olmaya devam edeceğiz. İş birliği protokolü hayırlı olsun” dedi. KEMKUT Başkanı Emre Uğur ise derneğin kuruluşundan bu yana kendilerine destek olan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür ettiğini söyledi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.