h Dolar 33,0916 % 0.07
h Euro 36,3137 % 0.07
h Altın (Gr) 2.621,43 %0,29
h Ons Altın 2.460,20 %0,07
h Bitcoin 2137627 %-2.07171
a

Konyaaltı Kuluçka Merkezi eğitimleri devam ediyor

Konyaaltı Belediyesi Kuluçka Merkezi yöneticileri ve Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İş Kulübü Liderleri tarafından işverenler için işe alım süreçleri, CV inceleme, mülakat teknikleri hakkında bilgilendirme ve atölye çalışması yapıldı.

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), “Girişimcilik Ekosisteminin Geliştirilmesi Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen Konyaaltı Kuluçka Merkezi, bünyesinde yer alan girişimcilerin işlerini geliştirmelerine katkı sağlayacak eğitimler düzenlemeye devam ediyor.

 

Atölye çalışması

Bu kapsamda Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi’nde Konyaaltı Kuluçka Merkezi girişimcilerine Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İş Kulübü liderleri Cemile Şengül Zeybek, Zeynep Kutlu Gebeş, Zeynep Gül ile iş ve meslek danışmanı Seval Öztürk tarafından işe alım süreçleri, CV inceleme, mülakat teknikleri hakkında bilgilendirme ve atölye çalışması yapıldı. Girişimcilerle soru cevap şeklinde ilerleyen eğitim sayesinde girişimcilerin iş faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olması sağlandı. Eğitim sonunda girişimcilere İŞKUR tarafından katılım sertifikaları dağıtıldı.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.