h Dolar 33,0413 % 0.65
h Euro 36,0249 % 0.65
h Altın (Gr) 2.559,20 %0,41
h Ons Altın 2.411,18 %-0,17
h Bitcoin 1973584 %3.16182
a

KONSEM eğitmenleri ailelerle buluştu

KONSEM ETÜT Merkezi eğitmenleri, merkez bünyesinde eğitim gören öğrencilerin aileleriyle buluştu. Ailelere kurum çalışmaları ve öğrencilerin sınava hazırlık süreci hakkında bilgi verildi.

Konyaaltı Belediyesi’nin çocukların eşit eğitim hakkına sahip olmaları için Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM) bünyesinde hayata soktuğu KONSEM ETÜT Merkezi’nde ücretsiz eğitim alarak sınavlara hazırlanan öğrencilerin velileri, düzenlenen toplantıyla bir araya geldi. Velilere toplantıda kurumun çalışmaları, sınava hazırlık süreci ve öğrencilerin güncel durumları hakkında bilgi verildi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Gürsu Mahallesi’nde bulunan KONSEM Etüt Merkezi’nde öğrencileri Liselere Giriş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) ücretsiz hazırladıklarını dile getirdi. Merkezde geçtiğimiz yıl eğitim gören ve YKS sınavına giren tüm öğrencilerin üniversitelere yerleştirildiğini dile getiren Esen, “Kurumumuzun başarı oranının yüksek olduğunu görmek bizleri gururlandırıyor. Gençlerimizin iyi lise ve üniversitelere yerleşmelerinden mutluluk duyuyoruz. Gerek öğrencilerimizin durumu gerekse kurumumuzun çalışmaları hakkında bilgi vermek için velilerimizle de bir araya geldik. Tüm öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.