h Dolar 33,0413 % 0.65
h Euro 36,0249 % 0.65
h Altın (Gr) 2.559,20 %0,41
h Ons Altın 2.411,18 %-0,17
h Bitcoin 1971845 %3.1545
a

Miracle Resort Hotel’de bayrak değişimi

Miracle Resort Hotel Genel Müdürü Ahmet İllez 2005 yılından beri yürüttüğü genel müdürlük görevini, otelin halen genel müdür yardımcılığını ve satış pazarlama direktörlüğünü yapan Mustafa Ergun’a devretti.

Sektöründe 45 yılını tamamlayan duayen turizmci Ahmet İllez örnek bir davranışa imza atarak, koltuğunu Mustafa Ergun’a devretti. İllez, bundan böyle Miracle Resort Hotel’e danışman olarak desteklerini sürdürecek.

 

“Zirvede bırakmak çok değerli”

Bayrağı devreden İllez duygularını şöyle dile getirdi. “Meslekte tam 45 yılı tamamladım. Bu 45 yılın 36 yılı Antalya’da geçti. Genç, dinamik ve atılgan olarak girdiğimiz sektörde bugün hala ilk günkü heyecanı yaşıyorum. İlk günün terbiye, disiplin ve öğretisiyle bugünkü yönetim anlayışımızı kendimize münhasır kılıp sektörde devam ettirdik. Bir eleman yetiştirmek çok zor ve çok güç. Mustafa Bey sektörde iyi yetişti, sürekli ileriye gitti. Burada bir ekip çalışması yaptık. Mustafa Bey ile 2009’dan beri birlikte çalışıyoruz. Biz dışarıdan yönetici transfer etmeyiz. Biz kendi yöneticimizi kendi iç bünyemizde keşfeder, oradan alır, bulur, işler, yetiştirir ve yönetici yaparız. Bu otelde bütün yöneticileri alt kademelerden yetiştirmeye başlayarak müdür yapıp, onların kendini yetiştirmesine fırsat ve imkan vererek geleceğini, umutlarını, heyecanlarını da yitirmeden bu başarıyı zirveye çıkartmak hep hedefim oldu. Özellikle belirtmeliyim ki Mustafa Bey insancıl, iyi bir aile babası ve kıvrak zekâya sahiptir. Sevilen, dürüst ve başarılı bir yönetici. Bu üç özelliğe de Mustafa Bey sahip. Bayrağı daha da ileriye taşıyacağından şüphem yoktur.”

 

“Uluslararası arenada ünlü aile oteli, yeni genel müdürüyle yoluna devam edecek”

2005 yılında MÖN İnşaat şirketi tarafından Türk turizmine kazandırılan Miracle Resort Hotel, Antalya’nın Kundu bölgesinde faaliyetine devam ediyor. Uluslararası pazarlarda çok aranan aile otelllerinden biri olan Miracle Resort Hotel’in yeni genel müdürü Mustafa Ergun bayrağı devir alırken duygularını şöyle dile getirdi;

“15 yıldır büyük bir aile gibi çalıştığımız Miracle Resort Hotel’de bu önemli görevi devralmaktan büyük gurur duyuyorum. Başta yatırımcılarımız Sayın Mehmet Özbağı, Sayın Nihat Özbağı ve Genel Müdürüm Sayın Ahmet İllez olmak üzere, bu göreve gelmemde emeği geçen herkese ve ekip arkadaşlarıma ayrı ayrı çok teşekkür ederim. 45 yıllık tecrübesi ve vizyonuyla, turizm sektörüne damgasını vuran Ahmet İllez gibi mesleğin zirvesinde birisinden bu bayrağı teslim almak benim için Genel Müdürlükten öte madalyadır.

Ahmet Bey’in bu noktaya gelmemizde emeği büyüktür. Bütün yöneticilerine kendilerini gerçekleştirme şansı vermiştir. Biz de bunu görerek çok çalıştık. Yaptığımız işlerden de aldığımız keyif, bizi bu başarıya götürdü. Ahmet Bey bize bu işte başarının insancıl olmaktan geçtiğini öğretti. Ekibimizin birçoğu da bu vefayla, bu sadakatle buradalar.

İşin kökeninde sevgi, güven, çalışkanlık ve özveri yatıyor. Devraldığım bu bayrağı daha da ileriye taşımak için bize öğretilen ilkelerimizden ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: İHA

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.